Nastavenie notifikácií zo schránky na slovensko.sk na email

Kliknite na záložku “Nastavenie notifikácií”

Zaškrtnite “Zasielať notifikáciu v prípade doručenia novej správy do priečinku?” a potom zvoľte “Zasielať notifikáciu na inú/iné e-mailové adresy” a pridajte jednu alebo viac emailových adries.

Priama linka na nastavenie notifikácií.

1 Like

Toto sa nejako asi menilo, ja si pamatam len trapenie s POP3.

#uxfail , lebo na tu obrazovku sa clovek dostane len z uvodnej obrazovky schranky na https://schranka1.slovensko.sk/default.aspx?lng=sk. Uplne nelogicky chyba polozka menu v nastaveniach (ked kliknem na ozubene koliesko) tu https://schranka1.slovensko.sk/Settings/EDeskDetail.aspx

Tiez som musel pri tom siahnut po prirucke :slight_smile:
Tych UX failov je tam vela, som zvedavy kedy to idu redizajnovat, teda prerobit, v takomto stave, by som si ja osobne netrufol to spustit pre vsetky PO

Ako si vyskusam ci mi to funguje ? Viem nejako docielit aby mi cosi testovacie doslo do schranky ? Ja som tie notifikacie svojho casu nastavil a nic. A potom som zaklikol skusko ze "prostrednictvom notifikacneho modulu " a raz mi notifikacia dosla. A potom uz nic. Ale ked som nazrel do schranky tak tam nejaky oznam bol. A notifikacia nyst.

Skús službu z csru. Niečo s konsolidovaným info o tebe. Dôjde naspäť.

Toto Podanie žiadosti o poskytnutie konsolidovaných údajov o subjekte

1 Like

Inak teda ked treba byt po novom aj konstruktivny a hovorit na taketo detske choroby projektov za desiatky milionov eur, serioznych firiem a v enterprise high-end kvalite aj nejake navrhy, tak moj navrh je: Co takto poslat notifikaciu na ten email po pridani? Bezne sa to riesi aj overovacim emailom. Lebo co chudak komu tam nastavim email a zacnu mu chodit notifikacie do mailu a nechce to?

2 Likes

Vidis, to je napad. Nastavit nech notifikacie z mojej schranky chodia aj lidrom informatizacie, aby nestratili kontakt s ludom. :slight_smile:

3 Likes

Ako spolahlive su notifikacie zo schranky? Mozem sa spolahnut, ze ak mi nieco prislo do schranky, dostanem o tom informaciu alebo sa treba preventivne pozerat raz tyzdenne do schranky?
Pytam sa to hlavne v suvislosti s terajsim pretazenim, ci sa napr. notifikacie nevypli alebo nepretazili system tak, ze ich rovno zahadzuje.

1 Like