Nainštalujte si prosím najnovšiu verziu aplikácie pre podpisovanie D.Signer/XAdES

Pekny den prajem,

potrebujem si ohlasit zivnost cez portal slovesnko.sk. Mam nainstalovany kompletny softver zo stranky slovensko.sk, vsetky v aktualnej verzi, komplet potrebny dodatocny softwer, vytvoreny certifikat na pocitaci, ALE vzdy a stale mi ked idem podpisat danu ziadost o ohlasenie zivnosti mi napise “Nainštalujte si prosím najnovšiu verziu aplikácie pre podpisovanie D.Signer/XAdES, ktorej inštalačné súbory nájdete na portali slovensko.sk (https://www.slovensko.sk/sk/na-stiahnutie) v časti Aplikácia D.Signer/XAdES.”

Skusal som vsetky prehliadace Edge, Chrome, Firefox, Opere, … ziadny nefunguje, stale pise tu istu chybu, pritom mam aktualnu verziu aplikacie 10.0.23

Prosim Vas kde je problem?
Mam Win10, vypnuty firewall a antivirus.

Dakujem s pozdravom

to je ten nestastny problem s IE, skus do prehladavania napisat internet explorer a pouzit ten.

Druha moznost je pouzit inu sluzbu " !Pilot! Ohlasovanie voľnej, remeselnej a viazanej živnosti - fyzická osoba "

To je uplna frustracia s tym ako to cele nefunguje. Ohlasenie zivnosti mi islo, ale niekde, neviem kde som tam mal vraj zakliknute registrovanie do OR a miesto 15€ mi prislo platit 90€. Tak mi pracovnicka povedala, ze cez “doplnenie podaneho ohlasenia” stiahnem ziadost. OK zabil som s tym asi 3h, preinstaloval vsetko 182125612-krat, skusil to v chrome, mozzille, IE11, samozrejme nic. Rovnaka chyba. Ked si zratam ten cas, mohol som davno spokojne posediet v kancli a mat to hotove aj zaplatene za 20 minut a este by som usetril. Dakujem teda za zjednodusenie zivota slovensko.sk, teraz uz vidim ake streckovanie bude s tou uz podanou ziadostou, ked to budem chciet vybavit osobne na JKM.