Monitorovanie internetovej komunikácie na SR

Zdravicko,

Hľadám niejake info o tom aké nástroje používa štátna správa slovenskej republiky na monitoring internetových aktivít jej občanov. Ak by má niekto vedel odkázať na niejake články/dokumenty (poprípade fórum) bol by som mu veľmi vďačný.

Ak tu už podobný topic je, ospravedlňujem sa ale nebol som schopný ho dohľadať.

edit
Zaujíma má čo presne sa používa na statnej úrovni na odpočúvanie internetovej komunikácie (ak niečo) občanov slovenskej republiky. Ktoré informácie sa ukladajú a či sa toto aplikuje plošne alebo iba na vybraných používateľov.

Pôvodná správa kt je prehnane zmätočná:
Zaujíma má skôr reálna prax, čo presne sa ukladá a ako sa tieto informácie spracovávajú, než nástroje, metódy, ktoré sa na to používajú.

EDIT: keďže som sa asi na začiatku vyjadril dosť nešťastne, čo má zaujíma, je niečo čo sa používa na aktívny monitoring všetkého internetového trafficu na Slovensku (na statnej úrovni) s ohľadom na informácie ktoré sa ukladajú o jednotlivých užívateľoch. Nezaujíma má monitoring internetového trafiku (nie ochrana proti DDOS a pod) ale skôr ako veľmi slovenský štát špehuje svojich občanov.

A áno niesom ako pár predseda parlamentu ktorý si potrebuje písať pochybne tituly pred svoje meno. Nemusíš hneď tak útočne :slightly_smiling_face:

EDIT:Kalí poznám, v praxi som to zatiaľ nevyužil možno na moju vlastnú škodu.

Edit4: oprava preklepov