MIRRI Pracovná skupina K9.5 Lepšie služby - Dizajn manuál

Nemusíme celé. Môžeme napríklad ostať pri soft forku a dorabat naše komponenty ktoré treba. Tak ako to bolo myslené od začiatku až kým sa niekde nerozhodlo, že to bude celé inak. Už vieme inak to meno kto sa takto rozhodol? Podľa mňa si to ty.

V kompetencii zamestnanca dodavatelskej spolocnosti nie je rozhodovanie o akychkolvek veciach.

Ako veduci dizajnoveho timu dvoreneho dodavatela statu s 20 rocnou praxou v obore, s timom profesionalov po boku sa vsak povazujem za najkompetnejsieho dat doporucenie ako k dizajn systemu pristupit.

Za toto doporucenie sa nebojim zobrat zodpovednost a nemam problem si ho kedykolvek obhajit - co koniec koncov robim zverejnovanim padnych argumentov posledny rok. (vystupy z vyskumov, inspiracie zo sveta, analyzy, …)

Klucove rozhodnutia o architekture eGovernmentu sa riesia na ARB (skupina architektov MIRRI, NASES, SKIT, …).

Mozno by sme si z toho mohli vziat priklad. Len neviem aky dizajner z NASESu alebo MIRRI na toto stretnutie pride. :frowning:

Takze navrh, co urobit podobne stretnutie na baze komunity - nieco ako “rada dizajnerov” pri MIRRI - organizovana BRISKom ako biznis vlastnikom?

Keď je slabý zákazník vieme, že v praxi to vyzerá úplne inak.

Inak vidíš tu ten pushback od komunity? Videl si ho aj po konferencii?

Napríklad ja osobne som robil služby v idsk/govuk, ktoré použili desiatky tisíc ľudí. Viem kde sa zasekavali, viem kde to má limity. Ani vo sne by ma nenapadlo si na kolene ísť vyrábať úplne nový design systém, keď toto mám.

Nenapadlo vás tam niečo také, že sa idsk2 prispôsobiť a aspoň upvs/svm spraviť tak, že nezmeníte úplne všetko vizuálne, správaním, zahodite patterny, ukážky ale proste bude nové upvs vyzerať tak, aby služby čo idsk2 používajú do toho zapadli? Idsk2 nezakazovalo robiť nové komponenty, prečo ste len nespravili 50 komponentov pre upvs/edesk a hotovo?

Ja chápem, že pre dizajnéra aj kodéra je zaujímavejšia zelená lúka (toto tu nie je žiadna evolúcia), ale treba si priznať, že fakt nemáme na to spraviť to lepšie ako govuk. Ani kvalitou, ani kapacitami, nijak. A dopady tohto zjavne išli úplne mimo radar všetkých.

Odkusli ste si príliš veľký koláč.

2 Likes

mne ste tvrdili, ze to nebola oficialna prezentacia SKIT, ale iba sukromna daneho pana. Tu citam nieco ine.

Kde su kriteria, ktore urcuju co je vyhoda co nie. Dost veci co je v nevyhodach by som zaradil do vyhod lebo moj pohlad na to je z pohladu udrzatelnosti a hlavne nakladov. Toto je iba pohlad grafika co si chce pohladkat svoje ego.

2 Likes

tak toto je nas kazdodenny chlebicek a nemusim si to ani predstavovat. Napr. menu navrhnute na 5 urovnove sme dokazali optiomalizovat na 1 urovnove pre pouzivatela.
IDSK je o PREMYSLANI a optimalizacii a nie o tupom preklapani lebo chcete utratit prachy. Maju sa vytvarat sluzby, to vas asi stale unika.
Poznate vobec platnu legislativu pre IDSK, JDM a pristupnost? Je to smustne co tu predvadzate. Cim viacej citam vase komentare, tym viacej som presvedceny, ze na svojej pozicii nemate co robit a iba utracate peniaze danovych poplatnikov, aj moje.

Nech sa paci porovnanie roznych variant rozvoja ID-SK:

PorovnanieID-SK.pdf (166.6 KB)

Konstruktivny feedback kludne doplnim. Rozhodnut je uloha MIRRI.

Suhlasim s @jsuchal ze pokial MIRRI nie je pripravene udrzovat tim ludi (dizajnerov a developerov) ci uz v SKITe alebo na MIRRI varianta cislo 3 nedava zmysel.

Nejake reakcie ku konstruktivnemu navrhu pre vznik Rady dizajnerov pri MIRRI (Designers board)?

@Maci ospravedlnujem sa na vase prispevky nebudem reagovat. S vasimi kolegami dizajnermi sme si to vysvetlili.

2 Likes

Hodil som to porovnanie aj do zdielaneho MIRRI, kludne komentujte tam:

Skúsme si dať návrhy, čo by takáto rada robila, aké by mala právonoci a silu v akutálnom systéme (MIRRI, BRISK, SKIT, rôzne PS). Či by to bol poradný alebo rozhodovací orgán, kto by tam mal byť a v akom pomere (štát vs firmy vs 3 sektor), či by sa to nedalo poskladať v rámci súčasných orgánov…

Toto je dobry zaklad alternativ, chyba tam riadok odhadovane naklady (na vytvorenie/udrzbu). Inak chapeme sa, ze takato tabulka mala existovat asi tak pred 2-3 rokmi a MIRRI malo povedat - “tadeto priatelia”, hej?

Keď chýba, doplň :slight_smile:

Ano, chapeme. Tieto alternativy sme mali na stole odjakziva. To preco sme sa rozhodli ist cestou 3 bolo:

  • MIRRI ma firmu, ktora ma dizajnerov aj developerov
  • Viziou firmy bolo stat sa dodavatelom klucovych komponentov eGovernmentu, za co ID-SK povazujem
  • Na stole boli projekty na realizaciu mobilnej aplikacie SVM a jej dlhodoby rozvoj
  • Na stole bol projekt, ktoreho cielom bolo prerobit web slovensko.sk ale aj rozvijat osobnu zonu obcana/schranku = webovu aplikaciu
  • Na MIRRI stabilne fungoval BRISK, ktory mal dostatok kapacit a biznis vlastnikov, ktori sa ID-SK venovali
  • s gov.uk sme uz mali skusenost pri pendler passe, pri covid.automate, pri greenpasse, …
  • tak isto sme mali za sebou konzultacie s OVMkami a videli sme ako k ID-SK pristupuju - aky odpor pouzivat ho maju

Ake profesie by mali byt v Rade designerov? Cele to nie je iba o designe.

nereagujte, ja to nepisem pre vas :smiley:
Co sa mojich kolegov tyka, to ani nebudem komentovat lebo by som musel byt velmi osobny a asi aj vulgarny co vasej osoby tyka.

Za mna je jednym z problemov, ze v state chyba akakolvek dizajnerska capabilita - proste sa o tychto veciach nemas s kym bavit. Mame kopu architektov, produktakov, analytikov a podobnych ale kto z nich niekedy v zivote navrhoval dizajn system? Kto z tychto ludi ma akekolvek rozhodovat o tom ako by to malo vyzerat?

Z mojho pohladu by malo ist o “poradny organ”. Ked na OVMku bude posobit seniorny dizajner, kludne nech pride. Ked budu ludia z BRISKu/MIRRI potrebovat poradit tak tam hodia dotaz - rada dizajnerov to skonzultuje na odbornej urovni a prinesie doporucenie. Uplne rovnako ako to robi architektonicky board.

Pred tym ako sa tu zas rozputa hate len napisem, ze ulohou UX dizajnerov je robit objektivny dizajn, nie dizajn zalozenych na pocitoch. Vsetky pripomienky od vyvojarov su samozrejme relevantne, ulohou dizajnera je vsak pocuvat, navrhovat, overovat a robit to stale dookola.

Preto verim, ze pokial by boli v rade len dizajneri, ktori vedia co robia nebudu sa presadzovat ziadne osobne pohlady a bude vnimany aj pohlad vsetkych zainteresovanych stran, ktore do prace s dizajn systemom vstupuju.

to ze je zakaznik “neodbornik”, tak by ste mali zaujat prozakaznicky pristup a nie sa iba alibisticky tvarit, ze to zakaznik. Toto riesime denne zakaznik vs IDSK a neznalost legislativy, atd. Nechapem naco tu o tom vobec pisete. Urcite ste v SKIT a nie v Google? :rofl:

No… Tim na vyvoj sa najde relativne lahko… Ale zial aj pri budgete na 5 devops inzinierov sa za 2 roky v SKITe nepodarilo nahirovat viac nez 1 mediora. Takze tento pristup trosku stroskotava na nedostatku seniornych devops ludi na trhu vseobecne. Alebo sme len boli prilis narocni? Mozno je to len problem kosickych realii (prilis vela T adminov, ktori si myslia, ze vedia robit devops).

DevOps na dizajn manuál? O čom?

Vidim, ze citas len co chces. Precitaj si cely prispevok, na ktory som reagoval.