Máte niekto skúsenosti so schvaľovaním Facebook aplikácii?

Ahojte. Toto je môj prvý príspevok. Dúfam, že som vybral správny topic.

Som za projektom https://blbec.online a potreboval by som poradiť.

Ide mi konkrétne o aplikáciu ktorú dokončujem. Volá sa to “shield” a slúži pre content manažment na FB stránkach. (hlavne potlačenie extrémistov a platených diskutérov) Funguje to tak, že sa príhlásite cez FB a importujete všetky stránky ktoré na FB spravujete. Následne každá aktivita, ktorá sa na vašej FB stránke udeje (hlavne komentáre) prejde cez analyzéry a vykoná sa zvolená akcia. (komentár sa skryje alebo zmaže ak porušuje pravidlá)

Podnetom na apku boli letné “útoky” “alt-right” náckov. Prebiehalo to tak, že si vybrali stránku, ktorú zaspamovali desiatkami komentárov s hlúpymi memečkami. Útok si “vychutnal” napríklad dennikn, havranova stránka a iné. Ako posledný cieľ bola naša stránka: Blbec.online

Takto nejak vyzeral status na FB po tom ako sa tam vybujačili:

Toto však už nie je moc issue, nakoľko po tom ako som ich “postrašil”, ich to prestalo baviť. Shield bude slúžiť aj ako filter na náckov, platených diskutérov a konšpirátov. Toto je síce už trochu zastaralý popis, ale zhŕňa to viac-menej, čo aplikácia robí: https://blbec.online/shield

No, ak ste to dočítali až sem, dostávam sa k otázke.

Má zmysel pokúšať sa v tomto prípade o oficiálne schválenie FB aplikácie? Tí, čo máte skúsenosti so schvaľovacím procesom, možno viete ako to prebieha a čo sa im nepáči… Review - Facebook Login - Dokumentation - Meta for Developers

Prakticky dokáže aplikácia fungovať aj bez schválenia (povolím admina stránky ako testera). Ale ak to chceme rozšíriť pre masy, bolo by dobré to mať schválené.

Ďakujem za rady a reakcie.

Toto je sice zaujimave, ale neviem ci uplne relevantne pre nas (Slovensko.Digital). S tym schvalovanim ti bohuzial neviem poradit.

ahoj @jsuchal,

Toto fórum mi poradil jeden z vašich členov.
Ak myslíš, že to sem nepatrí ospravedlňujem sa a pokojne to zmaž.