Marketing a komunikácia

Ahojte, chcem sa opýtať ako mate vymyslený marketing okolo platformy slovensko.digital. Myslim že by bolo dobré okrem programovania a hľadaní riešení aj dobre informovať verejnosť. Zaregistroval som skvelé video o šetrení a nejaké blogy. Bolo by, ale dobré poskytovať jasné a čo najpochoitelnejšie informácie pravidelne aspoň na measčnej báze. Muslim že energia pktorú project venujete musí byť dobre odkomunikovaná. Klľudne v podobe ďalších videí. Som grafický dizajnér a venujem sa aj motion designu, takže s tymto môžem pomôcť.
Myslíte si že, by sa tacit supina mall vytvoriť?
Alebo je tu nejaká supina ktorá sa o túto stránku stará a ku ktorej sa dá pridať?

Co robime teraz:

  • Vsetko nove davame na nasu FB stranku Slovensko.Digital
  • Mame emailovy newsletter kde je niekolko tisic ludi. Ten chceme posielat aspon raz mesacne.
  • Tipy na posuvame novinarom a investigative. Najma Dennik N a SME. Aliancia Fair-Play a Nadacia Zastavme Korupciu. Niektori novinari toto forum aktivne sleduju, cize sa to objavuje aj inde.
  • Ak je nejaka velka tema, tak spravime tlacovku. Ako napriklad pri projekte elektronickych zdravotnych preukazov.
  • Stranka slovensko.digital prejde zmenami v najblizsej dobe, kedze vyzva uz svoj ucel splnila.

Urcite radi privitame akekolvek dalsie napady. V klude piste sem na forum alebo sa ozvite na kontakt@slovensko.digital

1 Like

Dík, napísal som krátky mail na “kontakt”

…pravdepodobne som jeden zo zanedbatelneho poctu ludi, ktori na tuto stranku obcas chodia pozriet co je nove v zivote slovensko.digital. Ak ste to vyhodnotili tak, ze ju netreba aktualizovat (sekcia novinky) lebo tam aj tak nikto nechodi, respektujem. Ale potom by sa mozno oplatilo radsej celu sekciu zrusit a nechat len vseobecny informativny web s misiou o.z., suhrnom opatreni, stanovami a pod. a odpadne robota s aktualizaciou.

Momentalne menime stranku cize mame trochu lag.