Koordinácia štátnych iniciatív v oblasti pomoci Ukrajine

Znova sa dostávame do situácie, ktorú už poznáme z pandemických čias, kedy sa rýchlo vyrojilo množstvo riešení často čiastkových problémov spojených z krízou na Ukrajine, štátne iniciatívy nevynímajúc.
Začalo to dobre tým, že SKIT zverejnil ua.gov.s
Dnes zase Ministerstvo Dopravy zverejnilo portál riešiaci ubytovanie pre utečencov https://pomocpreukrajinu.sk/sk a počítam, že týmito dvoma portálmi to neskončí. Aj keď Min. dopravy na TK povedal, že by sa portál mal nejako “spojiť” s ua.gov.sk, zatiaľ sa živia 2 rôzne portály, 2 rôzne prístupy dát atď.

Máme nejaké páky aby sa to čo najviac zjednodušilo, aby to bolo dohľadateľné aby ľudia museli čo najmenej času tráviť zisťovaním, čo vlastne majú robiť?
Myslím, že tak ako počas pandémie aj teraz je tu kopec ľudí, ktorí SKITu, MIRRI či iným OVM dokážu v týchto témach pomôcť aj pro bono.

2 Likes

Chaos sa iba začína. Pozrime si pomocpreukrajinu.sk

Človek chce prichýliť utečencov z Ukrajiny, nahlási svoje meno, adresu, kontaktné údaje do formulára, v dobrej viere zaklikne:
Týmto podvrdzujete, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov v rozsahu: meno, adresa, telefónne číslo, e-mail za účelom zaradenia do zoznamu poskytovateľov ubytovania pre ľudí, ktorí utekajú pred vojnou na Ukrajine.
logicky očakávajúc, že keď bude treba, niekto zodpovedný ho osloví.

Vyzerá to (nejdem testovať), že v tom momente sa všetky tie údaje zverejnia na tom istom webe. A môže začať očakávať telefonáty, častokrát v neznámom jazyku. Môže očakávať, že jeho osobné údaje sú zoscrapované agentúrami rôzneho druhu (spammerskými, kriminálnymi, “bezpečnostnými”).

Vyhlásenie výnimočného stavu neznamená “odteraz nie je dôležité robiť veci dobre a zamýšľať sa nad dôsledkami, odteraz treba robiť rýchlo”.

Pozerám, že pomocpreukrajinu už ovládla ľudová tvorivosť. A nelogika toho portálu:

Predstavme si situáciu, že sa objavím na hraniciach, tam mi niekto povie o tejto stránke. Tak ok, poďme postup:

  1. kliknem na obrovský button Potrebujem ubytovanie
  2. Tento buton spraví iba to, že ma prescrolluje na zoznam štátneho/hotelového/súkromného ubytovania
  3. Ok, vidím zoznam nejakých názvov a miest, tak začnime štátnymi kapacitami
  • sú v slovenčine, aj keď si dám jazyk UA
  • Ja ako človek z cudzieho štátu vôbec netuším, čo je napríklad Chata morské oko. Keď zavolám na to číslo, čo sa stane? Bude človek na druhej strane tušiť, kto som, prečo volám? Bude vedieť po ukrajinsky alebo anglicky?
  • Nemám tušenia, kde sú tie jednotlivé mestá/obce. Keď si vyberiem nejakú možnosť, je to 15 minút pešo odomňa, alebo 300km autom?
  • Ak sme napríklad 4členná rodina, tak ma čaká niekoľko minút rozklikávania riadkov tabuľky, ktorým nerozumiem, aby som zistil kapacitu a nejaký kontakt (niekde je mail, niekde telefón…)
  • čo ak mi povedia, že je to už plné, ale na stránke sú stále miesta? Ako je vyrešená kvalita dát?

Ak si vyberiem hotelové zariadenia:

  • budem to platiť, alebo je to zadarmo? Lebo síce si viem pozrieť pri niektorých hoteloch stránku, ale tam nie je nič o bezplatnom ubytovaní

A ak si vyberiem súkromné ubytovanie, tak to je najväčší pain:

  • Niektoré položky zobrazujú meno poskytovateľa
  • niektoré “text inzerátu”, niektoré dokopy nič.

čo ak ja ako ubytovateľ chcem stiahnuť moju ponuku? alebo upraviť počet miest?

Mám strašne veľa otázok, ktoré mi ten portál nevie zodpovedať…

Čo by som spravil instantne a otestoval:

  1. zobrazovať kapacitu ubytovania okamžite (nie expand element)
  2. Pridať tag free/paid
  3. Spraviť jasnú šablónu pre súkromné ubytovanie (chcem vedieť počet miest, mesto, podmienky…)
  4. Mať tam nejaký support (technický, kontrola dát, FAQ…)
  5. Možnosť ďalej pracovať s “inzerátom”, ktorý som zadal (ak to už neexistuje)
1 Like

Bol mi od MDSR prisľúbený kontakt na niekoho zodpovedného, celú komunikáciu budem smerovať do tohto vlákna, nech sa k tomu môžeme vyjadriť.

Vďaka za aktivitu. Naozaj to vyzerá trochu nedomyslene. Aj k nám sa už ozvali ľudia čo verejné vyvesenie zoznamu “priateľov utečencov” s adresou a telefónom považujú na príliš veľké riziko pre samotných týchto ľudí, vzhľadom na silné protiutečenecké, protivládne nálady, vzhľadom na aj nedávne útoky napr. na lekárov kvôli očkovaniu a pod. a tiež … skrátka je neďelako vojna a ľudia ľahko strácajú zábrany.
Dal som vedieť na Min.dop., odpoveď bola že teda ďakujú za podnet, zvážia to, ale teda nemajú kapacitu na podstatné rozšírenie vlastného infocentra (t.j. že by tam nebol vyvesený verejný zoznam, ale nejaký človek na pozadí prepájal záujemcov), už teraz riešia GDPR súlad (to ale imho ozaj nie je pointa), koordinujú aktivity s Min.vnútra (zrejme kvôli nejakej ochrane týchto ľudí).

Ahojte,

dám taký sneak-peak do ua.gov.sk: Za ostatný týždeň sme prekopali textácie do zrozumiteľnejšej formy, rozdelili do kategórií. V princípe robíme najaké male updaty takmer každý deň. Zatial máme od začiatku fungovania viac ako 70 000 návštevníkov. Celkom zaujímavé je zloženie návštevníkov, v úvode to bolo hlavne Slovensko (aj kvôli medializácií), ale postupne sa to preklápa. Posledné dni je pomer 2:1 (Slovensko vs. Ukrajina), ale návštevníkov máme prakticky z celého sveta.

V SKITe v KE máme malý tím ľudí, ktorý túto problematiku rieši end-2-end - od získavania informácií až po preklady do UA, ENG.

Po obsahovej stránke sa to snažíme držať stručne, jasne a výstižne a našou cieľovkou je človek na Ukrajine, kt. sa chce dostať na Slovensko. Na niektoré weby z iniciatív odkazujeme, snažíme sa to ale informačne nepresýtiť.

toto vlakno je v podstate duuplicitne s tymto Podporujeme iniciatívu https://www.ktopomozeukrajine.sk/ Ako môže IT komunita pomôcť?

smerujte pripadne releventne veci do uvedeneho vlakna