Jednotné kontaktné miesta - služby živnostenského registra

dobry den podarilo sa niekomu podat nieco cez tento portal…???
on funguje,da sa kompletne vyplnit ziadost ale nikdy sa mi ju nepodarilo aj podpisat a poslat…
(nefunguje ako ostatne,ze sa to posle do rozpraovanych sprav kde sa to podpise a posle)
…stale sa to domaha naistalovania dsingeru (ktory mam a podpisujem sa nim)

Ano, tiez som ho nutil Chromom a Firefoxom, ale jedine cez Internet Explorer som to dal :confused:

Bohužiaľ jedine Windows a internet Explorer

dost smutne,…zrejme kazdy musi byt IT expert aby to zvladol…

(tiez som to skusal Explorerom ale asi aj vtedy musi byt najnovsia verzia,moja 9.0 to nedala)

Treba poziadat zivnostensky register o zakupenie licencie windows.

Dnes som strávil pár prenadávaných chvíliek pri rozširovaní predmetu podnikania cez JKM. fascinuje ma, že spôsob konania za spoločnosť može mať len 500 znakov.

Houston, we have a problem, ten vo firme o ktorú ide má 562 znakov bez medzier…

1 Like

Tiež nevidím dôvod prečo všade tlačiť na užívateľov, aby museli požívať starú šunku typu IE (od roku 2006 IE nechcem ani vidieť).
Ale prihlasovanie a podpisovanie elektronickým podpisom na JKM sa dá aj cez Google Chrome! Stačí si nainštalovať rozšírenie do Chromu: “IE Tab” a hocijaká stránka sa bude emulovať v InternetExploreri.
S JKM komunikujem len takto, s Chrome.

Hmm, ale to vela neriesi. To je len “embednute” IE a navyse windows only.

1 Like

to starsie JKM mi dnes uz nefungovalo, na info linke ma nasmerovali na Slovensko.sk -> Podnikatel -> Zacatie podnikania -> Registracia zivnosti

a to najlepsie na tom vsetkom, uz som nepotreboval IE, podal som to cez Brave na macOS :slight_smile: