Informacny servis slovensko.digital

Ako funguje informovanie verejnosti a komunity o aktivitach o.z ? Kde sa dozviem zakladne informacie o tlacovkach, stanoviskach, dolezitych aktivitach atd? Stale hladam nejaky centralny informacny bod, ale nedari sa mi to najst :frowning:

Menime web, dnes to bude.

1 Like

Furt tam nic neni, vsetko po starom. Aj keš som refrešol a nic.

Spravne, este tam nic nie je.

Ivan prepáč, ale toto nepomáha. Musím sa Jana zastať. Robí na tom, nesedí na zadku. Možno by stačilo namiesto otázok typu “are we there yet” spytat sa, či môžeš nejak pomôcť svojim voľným časom. Verím, že chápeš. Vďaka.

3 Likes

Ale ved na nikoho neutocim ani Jana, ja ani netusim ako ste si podelili robotu okolo webu. Ale ten informacny servis je extremne dolezity a chyba stale viac a viac. Zvonku mi to pripada ako keby vam to nedochadzalo alebo ste to podcenovali. Tak na to upozornujem, aj ked som nakoniec za somarika zo shreka. Thatsit, nic viac.

Skus objasnit. Preco to je extremne dolezite? Mas pocit, ze sa dozvies nieco ine ako od Lubora osobne?

Ale tu nejde predsa vobec o mna :smiley:

Ide tu o to:

  1. aby s.d nebolo nepriamo obvinovane z netransparentneho konania a selektivneho informovania

  2. aby komunita neziskala dojem “zase sa raz nieco robi, zo zaciatku to vyzeralo ze s dobrym cielom, ale zvrhlo sa to vysoku hru vyvolenych”

  3. aby verejnost dostavala informacie o tom co sa podarilo, co sa pripravuje…a motivacia pridat sa, pomoct, mohla byt postavena na realnych opodstatnych zakladoch a bola kontinualna

  4. aby nevznikal zbytocny priestor pre domyslanie si konspiracii a diskreditacnych nepravd o aktivitach s.d.

Prepac Ivan ale toto znie hodne vyrivacne podla mna. Co si tiez myslim ze nieje fer nahanat tu niekoho kto to robi vo volnom case, takyto pristup ludi moze akurat demotivovat vobec nieco robit.

1-2, 4 ja osobne som taketo pocity zatial nenadobudol preto si tiez nemyslim ze by to bolo tak extremne dolezite ze by to vikend nepockalo - ak mas nejake info daj.
3. v principe suhlasim, veciam to urcite len prospeje

mrzi ma ze to vyznelo vyryvacne. Keďze to tak vnimaju viaceri, asi bude chyba vo mne, zle som to napisal. Ospravedlnujem sa.

Edit: myslim ze kazdy kto sleduje dianie okolo seba, informacne manipulacie a prekrucovanie faktov chape, preco je informacny system dolezity.

edit2: :clap: (toto je snad emotikon pre potlesk), uz to vidim, dakujem a som si isty ze to oceni mnozstvo ludi.

Poslem ti o mesiac statistiku navstev a uvidime kto z nas sa kruto mylil. :slightly_smiling: