Hromadné elektornické podania do schránok OVM

Zdravím,
neviete niekto poradiť nejakú firmu, ktorá by vedela spraviť alebo má app na hromadné odosielanie e-podaní do el. schránok OVM (sudy, exekutori) Potrebujeme im tam fukať niekedy aj tisícky e-.podaní denne (a case by case to nie je reálne)
… Jedna firma nám to už vyvíja (má už aj DIZ s NASES) ale trvá to strašne dlho hlavne na strane NASES-u.

Je viacej firiem na slovensku, ktoré sa tomuto venujú ak áno aké?? Potrebujeme app čo odošle podpísané, zabalené v messageContainer-i e-formuláre a hromadne bez ľudského zásahu (case by case) to postupne sama alebo hromadne naraz odošle do UPVS.

D.

Podpisane to uz mate alebo to idete podpisovat pecatou? Odosielatel je kto?

podpísané to už je…odosielatel je náš advokát, ktorý ma vlastnú SAK kartu potrebnú pre príjimanie aj odosielanie

dajte si s tym trochu prace a najdite firmu ktora uz to ma davno hotove a iba prebehne administrativne vybavenie rozsirenia diz o vasu organizaciu.

Ahoj.
My to vsetko mame. Aj s podpisovanim, aj odosielanim, aj so zapisom do registratury atd.
Ozvi sa.

Heno
Dokumenta, a.s.

P.S. Aj my mame DIZ a sme aj zadobre s NASESom ;o)

Problém je, že len to rozšírenie ich DIZ o nás trvalo s NASES cca 2 mesiace, Znova absolvovaniu tomu by sme sa radi vyhli.
– no je dosť problém nájsť aj firmu. ktorá by to mala, žiadnu som nevygooglil, žiadna to nemá v ponúkaných produktoch /službách. Dokonca ani tá čo spomína kolega Heno nemá nič o možnosti hromadného posielania e-podaní. A dohadovať si stretnutia s X firmami len aby som zistil či to čo majú ponuke je naozaj aj to čo potrebujeme je na dlho.

Ked maju odosielanie pomocou ktoreho si zo svojho systemu odosielaju spravy, tak maju ako to nazyvas hromadne odosielanie. Len zdrojom sprav nebude ich system ale hromada sprav ktoru im na odoslanie dodas. Ved ako pises uz su hotove, dokonca aj podpisane a uz pripravene v MessageContajneri. Aky je rozdiel medzi odoslanim ich vlastnej spravy a tvojej? Akurat nepouziju svoj podpisovac a tu registraturu.

Tak hladas nieco, co hovorim, ze mame a len preto, ze to nemame na webe vyslovene napisane, tak nechces stretnutia s X firmami, ktore si ani nenasiel…Hmmm… zaujimavy myslienkovy pochod.
OK, v poho.
Ak teda neskor obetujes svoj cas na hodinove stretnutie u nas, sme k dispozicii.

Heno

P.S. Rozsirenie o DIZ je v nasom pripade max par tyzdnov, urcite nie mesiacov.
P.S.2 Zadam teda nasim spravcom webu, aby to tam napisali. Inak neuveris :slight_smile:

Tak ako, perfekto444…uz to mame aj na webe a stale nic…hmmm…