Hlavné mesto SR Bratislava - Prípravné trhové konzultácie - Vytvorenie digitálnej platformy, ktorá má transformovať a digitalizovať

Hlavné mesto SR Bratislava organizuje PTK.

Zdieľame email, ktory sme obdrzali:

Dobry den,

touto cestou by sme Vas chceli srdecne pozvat na predbezne trhove konzultacie, ktore pripravuje Implementacna jednotka hlavneho mesta SR Bratislavy v stredu 20.11. od 13-15:00 v priestoroch magistratu hlavneho mesta na Primacialnom namesti 1.

Nasim cielom je diskusia k vytvoreni digitalnej platformy, ktora ma transformovat existujuce sluzby mesta a digitalizovat ich, od fungujuceho webu, mobilnej aplikacie, elektronickych sluzieb a konta obcana.

Na stretnuti s Vami by sme radi presli naslednovne otazky, ktore budu sluzit ako podklad dalsich krokov mesta pri sutazi navrhov.

Okruhy tem:

  1. Softverove riesenie pre webove a mobilne rozhranie mesta (front a backend)
  2. Priprava riesenia od dizajnu cez development, testing a implementaciu
  3. Vytvorenie uzivatelskeho konta, ktore je prepojenie na mobilne riesenie (aplikaciu)
  4. Navrh dizajnoveho riesenia so spolocnymi prvkami
  5. Forma spoluprace s dodavatelmi.

Spolocne faktory:

  • modularnost riesenia a moznost personalizacie uzivatelom
  • data a zdrojove kody vo vlastnictve mesta
  • agilny vyvoj
  • otvorenost technologii

Prosim potvrdte svoju ucast do pondelka 18.11 EOB.

Dakujeme a budeme sa tesit na stretnutie a diskusiu.

2 Likes

ak sa niekto zucastni, poprosime o zdielanie info, dojmov a pod. z PTK tu na platforme

Ak máte chuť prísť, prosím potvrďte nám účasť na inovacie@bratislava.sk
Budeme sa tešiť.

1 Like

Zdravim,

mam spatnu vazbu na PTK:

  1. viacero subjektov by ocenilo, keby poznali dalsie kroky, plan ako budete dalej a ci vobec budete pokracovat v PTK
  2. dostali su ku mne podnety, ze existuje viacero podobnych rieseni v inych mestach ake planujete aj vy…mozno by stalo za to ako jeden z krokov v ramci PTK si nechat urobit verejne prezentacie danych rieseni a co najviac sa inspirovat a popytat na (architekturu, modularitu, technologie, naklady, najvacsie problemy/rizika a odporucania, co by robili teraz inak, …) a takto si overit/upravit aj svoje uvahy
  3. plus zachytil som, ze aj mestske casti maju svoje mobilne app…zmapoval by som aj toto a hladal moznosti synergii