Elektronická faktúra pod záštitou Slovensko.Digital

2024_Elektronica_faktrura_ISDOC_SlovenskoDigital_postup.pdf (750.0 KB)

Mal som teraz dlhsiu vymenu emailov s p.Steinhublom, ktorej podstata je vlastne toto, pretoze dokument(y) ktore zasielate to absolutne neriesia. Co boli tie zjednocujuce zmeny, ktore medzi (zucastnenymi) vendormi tu “dobru interoperabilitu” zabezpecilo?

Niekde nizsie @jsuchal pise, ze napr. zaokruhlovania su tema. Opat vec, ktora by nemala stat na tom, ze si povymiename nejake vzory (ktore sa zda ani verejne nie su dostupne).

Cize iniciativa je to krasna, len to treba este trochu lepsie uchopit.

Navrhy su vitane.

Navrhy su uz pomenovane priamo vami v tych castiach vasich prispevkov, ktore som vypichol: “specka a nejake priklady”. Slovenske specifika na ktore si treba dat pozor.

Pokial viem, tak toto dostupne je, ak to chcete, len to teda nie je zatial dostupne uplne pre hocikoho uplne zadarmo. Ci co tu riesime?

No presne toto. Aby som pravdu povedal, mna celkom prekvapilo, ze sa pod zastitou Slovensko.Digital riesi zabezpecenie interoperability nejakeho standardu a specka / specifika / priklady “nie su dostupne uplne pre hocikoho uplne zadarmo”. Ale OK, taky je stav, len chvilu trvalo, kym som to pochopil (dokument co je nazdielany vyssie ma viac zmiatol ako pomohol).