eKasa a chránené dátové úložiská

Ahojte,

Financna sprava neudelila certifikaciu 2 velkym dodavatelom, jednym z dovodov je “sa dali vytvárať virtuálne chránené dátové úložiska” Chapem co je to chranene datove ulozisko v suvislosti s eKasou nechapem v com je problem pri tych 2 dodavateloch. Nahodou neviete to niekto prelozit do slovenciny a blizsie popisat ze v com konkretne je problem?

Dakujem

Inac … super ze zmente dodavatela za dva tyzdne … to si niekto predstavuje jak hurvinek valku. Minimalne kvoli tomu by som to o stvrtr roka posunul. To su komplexne dodavky, kde sa dodavatel vybera podla mnohych kriterii a retazce mavaju dodavatelov vramci korporacii…Su navyknutí na isteho vyrobcu a maju integracie s HW aj SW rozhraniami … hlavne ze stat robi vyberka roky …

2 Likes

Samozrejme je to nerealizovatelne taka zmena, aj stvrt roka je malo. Zaroven zmluvy s dodavatelmi nie su (vzdy) postavene tak ze do 2 tyzdnov sa zbali a odide.

Ahojte, neviete ci je niekde dostupna cost-benefit analyza pre projekt e-Kasa? pripadne neviete tuto otazku posunut na UHP? Nasiel som dolozku vplyvov ale tam je toho malo.

Chcel by som prepocitat CBA na zaklade medializovanych informacii o casovej strate podnikatelov a obyvatelov pri pouzivani e-Kasa

Vopred dakujem

1 Like

Trosku off-topic: