eIDmSDK - Sample projekt - Rozchodenie

Pred nejakym casom MV SR sprístupnilo SDK knižnice a integračný dokument pre eID klienta na mobilných platformách Android a iOS.

https://github.com/eIDmSDK

Nachadza sa tam aj sample aplikacia, konkretne som skusal tu pre android.
Zbuildit sa to dalo v pohode, pristup k eID cez NFC bez problemov ale mal som problem s “Prihlasenim”. Pri pokuse o prihlasenie to skoncilo bud padom, alebo chybovou hlaskou “Pocas autentifikacie nastala chyba”.

Rad by som rozbehol standardne prihlasenie svojim eID, teda v nastaveniach mam zvolene prostredie “MINV PROD” a IMPLICIT flow.

Nefunguje mi vsak ziadna kombinacia prostredia a flowu.

Ked som to skusal trosku debugovat, tak som sa dopracoval k exception “Web Login Service - Unsupported Request”.

Nema s tym niekto hlbsie skusenosti a vedel by ma posunut, resp. podarilo sa to niekomu rozbehnut aj to prihlasenie cez eID NFC?

Cast prihlasovania pokial viem vyzaduje nejake kluce od MV. A tie ti predpokladam nedaju len tak. Im si pisal?

Na integracie@nases.sk netusili vobec nic, odporucali ma teda MV SR,
ale tam zatial bez odpovede.
Z toho co je popisane v dokumentacii mi to vychadza tak, ze zakladne testnutie prihlasenia by to mohlo ist aj bez dodatocnych udajov…len bohuzial, zostavam visiet na vyssie spomenutej chybe.

1 Like