eHealth

ja som si kukol elektornicku zdravotnu knizku. na popukanie od smiechu. ak toto niekto podpisal na prebratie, potom mu len nakalat do ruk a nepustit tyzden k vode…

Zo služieb, ktoré má eZdravie ponúkať, fungujú v praxi len niektoré: e-recept, online zdravotná knižka, záznamy z vyšetrenia a laboratórií. Pacient si z pohodlia svojej obývačky nepozrie, či sa posunul na čakacej listine. Ani sa neobjedná k lekárovi cez web.

To je podla mna pripad, ked sa naraz chcelo dodat vsetko (aj ked sa nevedelo co) a spustia sa veci, co nemuseli byt v prvej etape ale to co je relativne lahke (objednavkovy system uz programovalo dost firiem) sa nespusti.

Som dal len rychly dotaz: https://www.google.sk/search?q=objednanie+k+lekarovi+site%3A.sk&oq=objednanie+k+lekarovi+site%3A.sk a vela firiem uz nieco podobne ma takze nemusela to dodavat jedna firma

Skvela analýza, vidno za tým kus práce. Len nechápem prečo tam nie je nič o elektroniických preukazoch positenca. K celkovemu obrazu by to určite prispelo a ich najprv navrhnutie a potom zrušenie tiež dobre zamiešalo s plánmi a v konečnom dôsledku aj s finálnymi termínmi.
Či ?

témy sa chytila aj opozícia: