Dalsie verejne obstarávanie kde si nedali pozor na "vlastnosti" dokumentov?

https://josephine.proebiz.com/sk/tender/29397/summary

  • vo vlastnostiach dokumentu uvedená spoločnosť T-Mobile Slovensko, a.s.

alebo je to len reusnutie existujúceho dokumentu kedze t-mobile uz dlllho neexistuje ? Ale je to zabavne ze este aj po 10 rokoch od zmeny nazvu koluju dokumenty s takymito vlastnostami.

Ale tato sutaz je celkovo zaujimava na 48 mesiacov a:

  • podpora nie je platená ako pausál ale je zahrnute v cene MD, celkovo divne konstelacie ako keby to chceli napasovat na existujuceho dodavatela, nakolko aj kriterium terminu dodania vyhovuje existujúceme dodávatelovi cize sú ochotný akceptovat cca o 20% vyššiu cenu ak to dadaju o par mesiacov skor

  • samozrejme dokumenty k predmetu obstarania su dôverné a pristupné k nahliadnutiu len po vyžiadaní - to som už dávno nevidel ( neviem si predstaviť aké údaje sú doverné a prečo sa nedajú redigovať)

  • zaujímave že na systém ktorý neviem či už je v prevádzke - ešte som ho nevidel ale možno je to len interný systém - ktorý stál 1 887 320,00 EUR je ihneď ASAP robiť zmenové požiadavky v hodnote 1 808 000,00 EUR

  • upravuje tento systém niektorý zákon že by som sa na to pozrel čo to vlastne robí ?

2 Likes

Predmetom zákazky je poskytovanie analytických, programátorských a ostatných služieb súvisiacich s rozvojom aplikácií diela “Riešenie konsolidácie registrov OVM, organizácií, fariem a zahraničného obchodu” podľa požiadaviek verejného obstarávateľa (ďalej len „služby rozvoja diela“),

Veď toto nikto iný ako súčasný dodávateľ urobiť nevie, pretože iná firma nepozná súčasný systém a jeho naštudovanie tiež niečo stojí.