Apel na transparentné zverejnovanie progresu a ostavajúcich úloh, na ktorých pracuje Slovensko IT v štýle kanban

Týmto by som chcel apelovať na manažment Slovensko IT, aby zvážili verejný kanban s popisom ostávajucich úloh a úloh na ktorých sa pracuje. Minimálne by som o tom rád rozvinul debatu či je vôbec niečo také možné.

Každá úloha by bola zaradená do milestonu, ktorý by patril pod nejaký projekt a každý projekt, kde by to bolo možné, by mal dostupný repozitár s kódom.

Táto iniciatíva by dopomohla k transparentnosti Stlovensko IT.

Dúfam, že sem chodia aj ľudia z manažmentu Slovensko IT a nie len developeri.

1 Like

Je tu aj @pmirossay .
Ale otvoril si to tu naposledy v novembri:

takyto prislub sme ako Slovensko.Digital dostali od SK-IT, lebo toto sme od nich pred cca 3/4 rokom pytali cez 211tky

stale to povazujem za relevantne a nesplnene

v roku 2022 sa v ramci Slovensko.Digital zameriame prave na doriesenie takychto prislubov, ktore sme podostavali

4 Likes

Zdravim,
neprinalezi mi vyjadrovat sa za cely SKIT ale minimalne za oddelenie designu (UX/UI) som pripravil rychly prehlad aktivit na ktorych sme pracovali, pracujeme a budeme pracovat:

Pokusim sa tento prehlad udrzovat minimalne raz mesacne, pokial by sa tak nestalo kludne ma pingnite a operativne veci doplnim. Jedna sa o aktualne prebiehajuce projekty, v prehlade nie su projekty na ktorych sme v minulosti pracovali a uz su uzavrete.

Prajem pekny den!

M.

5 Likes

@MilanK vy ste tam ako z ineho vesmiru. Pozdravujem Mata Muchu :slight_smile: