Red Flags: Informačný systém elektronickej fakturácie (IS EFA)

evidencia pripadov VO nesuvisi s fakturaciou, rovnako ciselniky su pre druhy VO atd.
Ziaden soft co paruje faktury na VO nie je, ziadna komercna platforma na vymenu faktur nie je v cennikoch.

Cize tvojimi slovami opakovne klames, a to je posledna reakcia na teba

No mozno si len neviem predstavit ako neskutocne zlozite je dorobit custom ciselniky a filtrovanie podla nich. Specialne v pripade ked som to uz videl snad v kazdom fakturacnom softveri co poznam.

No a co sa tyka vymeny faktur tak to tu uz bolo https://www.ccv.cz/orion/edi-pro-odberatele/ a opat sa vratim k tomuto tu. Viem, ze nemas rad delenie na casti a ano ked na to budes pozerat ako jeden celok tak nikdy nenajdes existujuce riesenie, ktore tomu vyhovuje na 100%. Akonahle to zacnes logicky rozdelovat, tak ti vsak vypadnu uplne ine alternativy. To je cele co som ja spravil.

Je mi to uz fakt trapne, ze sa takto musim s tebou dotahovat.

Co myslite, kolko by stal BI komponent, keby takuto analyzu chcel spravit stat? A preco by to nemohol anonymizovane trebars poslat do Amazon Redshift - su GDPR compliant, maju certifikacie a support taky, akemu sa statnemu cloudu ani nesnivalo, cize nemoze byt problem. A to som teraz prehnal lebo na takuto analyzu milionov strukturovanych faktur staci notebook s postgresql a znalost SQL.