Pridajte sa: Komunitný projekt To Do zoznamy životných situácií a Lepšie formuláre jún 2018

hej, bez atachementu to preslo … ale mam pocit ze este nieco som zmenil … ale uz nepamatam co …

takto po case som sem pozrel a 2 veci. kedze si nepamatam password / dal som si ho pregenerovat a zaslat pre agresu kuchar.robo@gmail.com. Nic mi neprislo, aj ked softver povedal ze zasiela …
A druha vec:
Moj ticket je ud JUNA 2020 uzvrety ako vyrieseny. Pricom k naprave nedoslo. Tak nefejkujme aj sami seba .
https://formulare.slovensko.sk/_layouts/eFLCM/VyhladajPodlaVolnehoTextu.aspx

Ahoj,

toto asi nesuvisi uplne s temou, ale ak spravne citam (toto vlakno je k projektu navody.digital).

Ten ticket co si tu napisal, tak ak spravne citam tak to bolo nasadene len v testovacom prostredi (za 4 dni od nahlasenia) a niekto to u nas nastavil ako vyriesene. To sa stat nemalo, sorry. @Vladimir_Faltan mozes to fixnut?

Co sa tyka emailov, tak to davam preverit. Sorry, za neprijemnost.

k 2 dik, nases pozabudli presunut z testovacej prevadzky uz to riesime

test po mesiaci, stav furt rovnaky…

dal som si vygenerovat heslo na adresu kuchar.robo@gmail.com (dnes, a tiez nic neprislo) … mozno mam aj zlu mailovu adrsu, ale zelenym mi odpovedalo za na danu adresu boilo zaslane nove heslo …

no, asi ta nepotesim, odpisali mi toto ked som urgoval

ze to nemaju ako prioritu, citujem

Odporúčam, aby sledoval release plán, ktorý máme na portáli. Aktuálne je to naplánované na koniec prvého kvartálu, ale posun je viac ako možný. Bude sa to nasadzovať až s celým novým MEF, čo chvíľu trvá.

https://www.slovensko.sk/_img/CMS4/Release_plan_nasadzovanych_zmien_na_UPVS.pdf

Nevidim tam ziadny failnuty job, cize skus poriet aj spam priecinok.

ja v spame nemam nic. Cize ak nic nepadlo a nemam mailz toho musi vyplyvat jedine ze nebol zaslany :slight_smile:

Jaaaj robo. Ty furt pises k uplne inemu projektu a mna to metie. Ja hovorim o navody.digital.

no kedze na lepsiesluzby.sk sa neviem prihlasit … ale mi tu k tomu odpovedali :slight_smile:

V CZ uz to robia

https://lepsiesluzby.sk/jira/browse/SDM-147?jql=summary%20~%20"formulár*"%20OR%20description%20~%20"formulár*"%20ORDER%20BY%20lastViewed%20DESC

Toto je furt NEVYRIESENE … včera som sa hrabal v tom úložisku formulárov a keby som nemal už určité znalosti a božskú trpezlivosť tak hodím telefón o stenu.
Pritom ešte minulý rok to v Lepších službách už považovali za vyriešené …
Tak aspoň vidíme ako nases tento ticketovací systém a jeho prevádzku vníma :slight_smile:

OK, pôvodne oznamovali v 3. kvartali … ale aj tak … reportoval som v januari 2020 (ale v podstate to je takto nepouzitelne od spustenia) … kua pridanie 2 - 3 stlpcov do zoznamu (ktore samozrejme na backende existuju) … To snáď ide urobiť aj na pôvodnom branchi a netreba čakať na megaprojekt …
To je normalne, ze to trva 2 roky ?

Normálne to rozhodne nie je. Ale tiež by som vedel vymenovať zopár celkom dôležitých veci, ktoré tam roky nedorobili.

No podľa dátumu modifikacie, to v posledný deň 3Q posunuli o ďalšie tri mesiace. Termín bol dodrzany :slight_smile: