Komisia pre štandardy ISVS - PS1

Co si ja pamatam (aj ked teda pozor, moja pamat ma daleko k 100% spolahlivosti), tak cokolvek je napisane vo Vynose, tak okrem “level 0” (ktorym sme asi narazali na animak Kung-fu panda: “now there is level zero:slight_smile: ) by to mal byt “1 k 1” prepis 5stardata.info . Ak ten prepis vo Vynose dnes chapeme “akosi inak”, mame sa opat vratit k 5stardata.info ako etalonu, kedze necheme udrizavat SK1*, SK2*, atd. Co v zasade v aktualnych PS1 navrhoch robime, cize malo by byt OK.

Tohoto sa bojim aj ja. Ale toto nevieme velmi ovplyvnit ani v PS1 & spol., ani v K9.4 & spol. To skor na tych verejnych hearingoch v studiam uskutocnitelnosti alerbo na Pochodoch proti korupcii. Resp. skratka inou protikorupcnou aktivitou. Toto uz totiz nie je cisto IT ramec.

+1

Sudiac podla debaty vo vlakne ITAS poskytne odborníkov pre ÚPVII tych zaujimcov (aspon teda tych, co pojdu “na blazna/dobrodinca”, t.j. napriamo ako statny zamestnanec za statny plat) nebude vela. T.j. ak boj, tak (prepytujem) medzi “blaznami/dobrodincami” a " ITAS-om". :slight_smile:

1 Like