Do tímu Dátovej kancelárie hľadáme kolegu

Skusim upresnenie:

Do Dátovej kancelárie hľadáme 5 nových kolegov:

  1. oblasť: Dátová kvalita → hore uvedené detaily
  2. oblasť: Referenčné údaje, 1* a dosť, životné situácie → rozvoj témy pro-aktívneho riešenia životných situácií z komplexného pohľadu (legislatívne, užívateľsky, technologicky,…)
  3. oblasť: Moje údaje → prenos témy “Moje údaje” do prostredia verejnej správy, požiadavky, pravidlá, legislatíva (+ vzťah k osobným údajom), prínosy,…
  4. oblasť: Dátová legislatíva: EÚ legislatíva (existujúca + pripravovaná), tvorba právnej doktríny (legislatíva, články, súdne rozhodnutia) a analýz
  5. oblasť: Centrálny dátový model: rozvoj dátovej architektúry štátu

Čo sa týka miezd, sme platení z EÚ projektu (OP EVS) v platovej triede 9 (najvyššia trieda, generálny štátny radca), kde je základ 1340,5€ a zvyšok “nad” (do 100% osobné ohodnotenie, osobný plat) je na dohode → skúsenosti, prínos, pro-aktivita, ambície,…(ďalšie podobné pekné slová) kolegov.

Snáď som uviedol, čo bolo potrebné. Budem rád, keď ASAP získame nových kolegov… nestíhame a riešime myslím veľmi zaujímavé veci na centrálnej úrovni + implementácia cez národné projekty, v ktorých je Dátová kancelária biznis vlastníkom.

Pýtajte sa ma, ak je niečo nejasné?

3 Likes