Stretnutie komunity

Ani som nechcel reagovať ale to sa nedá. Takže poďme od začiatku:
ad Ferrari a ÚGKK: rád si pozriem nielen svoje jazdenie na Ferrari, predpokladám výstrel naslepo ale ok, snaha bola. Nevyšlo.
ad EMM a ÚGKK: ani jednu z uvedených zmlúv som nepodpisoval, nepripravoval, dokonca som v tom čase ani na ÚGKK nebol
ad Kopáčik a Cheben: nepoznáme sa ale čoskoro budeme musieť skočiť na kávu, ideálne do DoubleM
ad VO na AOS LM: prvá z uvedených súm je za rámcovú dohodu na 4 roky, je vhodné si pozrieť súťažné atď. Ďalej by som na Tvojom mieste oslovil uchádzačov prečo dali takéto ceny. Narážka na moje spojenie s D/L/M je dosť mimo, keďže v tej firme nepôsobím od roku 2010. Druhá súťaž pokiaľ ma pamäť neklame nemala víťaza Lynx, dokonca nebola ani na IKT. Opäť by sa zišlo lepšie štúdium podkladov.
ad súťaž návrhov, neviem či je to najmenej transparentný spôsob obstarávania ale je fakt, že spôsob nevyberajú členovia komisie. Tvoje návrhy na to ako korigovať súťaž návrhov očakávame tu: Obstarávanie IT formou súťažných návrhov
PS: mám dve teórie, buď máte z toho čo môže platforma dokázať strach alebo som Ti niečo strašné urobil. V každom prípade mi to môžeš povedať aj osobne keď budem na MF.
PPS: volám sa Cheben, na konci nie je mäkčeň.

1 Like