Piestany - prieskum k optimalizacii autobusovej dopravy za 48k

Dobry den,

neviem ako to nazvat, asi uplny vysmech obyvatelov mesta a platcov dani…

za toto mesto zaplatilo 48000 euro.

Som znechuteny.

Mas aj tu zmluvu k tomu? Je to naozaj len o tom dotazniku?

a kto je dodavatel ? a link na zmluvu ?

zatial som zmluvu nenasiel. skusim ju este pohladat.

Zmluvu sa mi podarilo najst tu: https://piestany.digitalnemesto.sk/zverejnovanie/#piestany/organizacia/piestany/2017/ZML/1026376247

Podla vsetkeho je tych 48 000 EUR za 8 etap projektu, pricom tento prieskum je zrejme obsahom iba prvej z nich (vid prilohu 4141703.pdf). Na strane 4 je vsak vidiet, ze prva etapa (teda “analýza súčasného stavu”, co zrejme zahrna aj tento dotaznik) by mala stat 2 400,00 € s DPH.

1 Like

Tak skutocne by mi nenapadlo hladat klucove slovo zmluva o dielo :smiley: vzhladom k tomu, ze to ma byt pre obcanov mesta je to fakt ziadnym sposobom zverejnene…

Skor etapa 2:
I. etapa- analýza súčasného stavu, príprava dopravného prieskumu (anketový dotazník)
II. etapa - výkon a vyhodnotenie dopravného prieskumu (smerový prieskum MAD, anketový prieskum – dopravno-sociologický; dotazníkový)
Obe etapy skoncia 16.2.

1 Like

rozhodne google dotazník za 2400€ je celkom dosť ak je to len za to. Stačilo byzaplatiť nejakému študentovi štatistiky 1/4 a mali by rovnake výsledky a možno aj lepšie…

tak sa na to pozrime, ide o cca 600 EUR v cistom, teda cca 10 dni prace. navrhnut, nechat si to schvalit, vyvesiit, pozbierat data z formulara, nahodit do excelu. A a to sa bavime len o tomto, zrejme sa caka aj nejaka pridana hodnota aspon v podobe par stran textu, grafov a pod. A

Otazka je skor ci sa nerobi aj anketarsky zber a toto je len doplnok, ak nie tak to je divne a chyba. takyto dotaznik ma len velmi nizku navratnost. Ale zase za tuto sumu sa toho neda vela spravit anketar nebude behat za menej ako 5-8 EUR na hodinu a bez udajov dalsie prace budu na vode. Ja by som zameral kritiku skor na to ze je to malo.

2 Likes

Aby sme boli uplne presni, tu je cela tabulka zo zmluvy:

etapa cena bez DPH cena s DPH
I. etapa - analýza súčasného stavu 2000,00€ 2400,00€
II. etapa - výkon a vyhodnotenie dopravného prieskumu (smerový prieskum MAD, anketový prieskum – dopravno-sociologický; dotazníkový) 5000,00€ 6000,00€
III. etapa - návrh umiestnenia zastávok MAD 3100,00€ 3720,00€

Realizacia a vyhodnotenie tohto prieskumu by mala teda dokopy stat 8 400,00 € s DPH. Ako pisal @Sveto vyssie, vsetky tieto etapy koncia 16. 2. 2018.